lessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/clients/client37/web95/web/wp-content/themes/theme54046-3/style.less Nasze Wnętrza - Mowa - Laboratorium Śpiewu i Mowy

Nasze Wnętrza

Wiesz co odróżnia nasze pracownie od na przykład...dentystycznych? To, że kiedy w nich krzyczysz nikt Cię nie usłyszy...
Spokojnie...oddychaj... różnic jest nieco więcej:)

Choćby ta, że u nas nie krzyczysz z bólu czy przerażenia, jak to bywa gdy siedzisz na fotelu wyjątkowo okrutnego lekarza zębów;) ale wyłącznie z potrzeby poznania własnego głosu, dotarcia do jego granic, obudzenia w sobie wokalnego zzzwwwiiiierzaa!
Zresztą eksperymentuj i wydawaj dźwięki do woli! Śpiewaj, wołaj, krzycz, growluj, jodłuj! Na rozrywkowo i na operowo! Na jazzowo, popowo, rockowo, soulowo...i czuj się przy tym fantastycznie i bez ograniczeń! Komfortowo - bo nikt Cię nie usłyszy.

Sale do pracy z głosem przygotowaliśmy z dbałością o każdy akustyczny szczegół. Zostały wytłumione i wygłuszone profesjonalnie zaprojektowanymi i wykonanymi warstwowymi ścianami, które eliminują przesłuchy dochodzące z innych pomieszczeń. Podobną funkcję spełniają również zamontowane przez nas studyjne drzwi. Dzięki temu podczas swojego treningu emisji głosu masz poczucie intymności i możesz w 100% skupić się na pracy z trenerem. Tak więc, jeśli trzeba...krzycz do woli!

Gdybyś jednak potrzebował wzmocnienia swoich wysiłków, każda pracownia, jako ambulatorium wokalne z prawdziwego zdarzenia, wyposażona jest w głosowy first aid - wysokiej klasy mikrofony pojemnościowe i dynamiczne,miksery i podłogowe monitory odsłuchowe. Dodatkowo coś czego się nie spodziewasz: paski, kije, rury, hantle, ekspandery...nie...nie jesteś w fitnessclubie:) To narzędzia wywierania wokalnego wpływu z repertuaru Techniki Naturalnego Głosu. Na wypadek gdyby zaatakowała Cię, wyjątkowo oporna na leczenie, bakteria niemocy głosowej.

Po takiej kuracji, w pełni sił gardłowych, możesz nagrać u nas swój głos w formie demówki lub na potrzeby dowolnej publikacji. Jeśli natomiast dopisywać Ci będzie iście olimpijska forma - z radością zaproponujemy Ci współpracę z jednym z czterech zaprzyjaźnionych z nami profesjonalnych studiów nagraniowych znajdujących się w sąsiedztwie Laboratorium Śpiewu i Mowy, na Krakowskiej 100. Tam, w najlepszych warunkach, otoczony opieką swojego trenera i studyjnych realizatorów, przygotujesz nagranie dowolnego tekstu.

No i jeszcze miejsce, które przyprawi Cię o dreszczyk emocji. Nasza operacyjna sala koncertowa- miejsce wystąpień publicznych. To tu zaintubujesz rodzinę i przyjaciół urodą, sugestywnością i jakością swego głosu, przeszczepisz własną interpretację do ich uszu i serc...
To jak? Operujemy głosem?

 

Comments are closed.