Nasz Styl

Odpręż się, jesteś u siebie!

Jakie miejsce jest sercem każdego domu? Kuchnia. I kropka. W kuchni gadamy przy stole z kubkiem kawy czy herbaty w ręku i miłym towarzystwem wokół. W kuchni gotujemy, uczymy się, nudzimy... i dzieje sie to tak...naturalnie. A ponieważ my, w Laboratorium, zakochani w Technice Naturalnego Głosu, jesteśmy kompletnie zafiksowani na temacie naturalności właśnie, postanowiliśmy, tworząc naszą głosową lecznicę, wszędzie łączyć człowieka z tym co dla niego... naturalne.

Naturalną konsekwencją naturalnych pragnień wszystkich stało się zaprojektowanie w naszej siedzibie naturalnie...kuchni:). Naturalnie stanął w niej, jak najbardziej naturalny- bo drewniany- stół. Stół ten jest, co naturalne, wielki, bo mamy nadnaturalnie dużo podopiecznych i wszyscy- naturalnie - chcą gdzieś usiąść, aby w tych okolicznościach natury móc zachowywać się w pełni naturalnie.

Naturalnie, już czuj się zaproszony do nas na naturalną kawę czy herbatę bo w naturze naszej leży gościnność. Na Twoje urodziny przygotujemy bardzo naturalny upominek przygotowany, naturalnie ręcznie, przez zaprzyjaźnioną artystkę i liczymy , że z tego powodu uśmiechniesz się pięknie i naturalnie:) A na Boże Narodzenie wciągniesz w nozdrza zapach naturalnej choinki...jak w domu... naturalnie!

Comments are closed.