Szkolenia Grupowe

Chociaż za pośrednictwem tej strony trochę mrugamy okiem w Twoim kierunku, swoją pracę traktujemy niezwykle poważnie. Zaskoczy Cię pewnie intensywność z jaką prowadzimy zajęcia emisji głosu i niezłomność, która cechuje nas gdy walczymy o każdy Twój zdrowy i pięknie wydany dźwięk oraz sugestywność i siłę jego oddziaływania na słuchaczy. Dzieje się tak dlatego, że my nigdy nie rzucamy słów na wiatr. Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń grupowych i powierz nam zdrowie swojego aparatu mowy!

Jesteś przecież w Laboratorium, w którym wyniki zawsze są doskonałe! To nasza obietnica!

 

strzykawka_punktor

Sztuka Wystąpień Publicznych

Jeśli widok mikrofonu i świadomość słuchającego Cię audytorium przyprawia Cię o dreszcz… ale bynajmniej- nie emocji… To szkolenie jest dla Ciebie!
Pobierz Ofertę

 

strzykawka_punktor

Szkolenie "Głos - Narzędzie pracy Przez Telefon"

Jeśli charakter Twojej pracy zmusza Cię do ciągłych kontaktów z klientami, a głos stopniowo odmawia Ci posłuszeństwa – zdyscyplinuj go z Laboratorium Śpiewu i Mowy!
Pobierz Ofertę

 

strzykawka_punktor

Szkolenie "Głos - Narzędzie Pracy Nauczyciela"

Zawód nauczyciela stawia przed Tobą wymagania, którym Twój głos nie jest w stanie sprostać? Wzmocnij go podczas naszego szkolenia!
Pobierz Ofertę

 

strzykawka_punktor

Szkolenie "Głos - Narzędzie Persfazji"

Zajmowane stanowisko zobowiązuje Cię do bycia wyjątkowo sugestywnym? Wszystko już masz, tylko własny głos nie chce wspomóc Cię w budowaniu wizerunku? Wyperswaduj mu to podczas naszego szkolenia!
Pobierz Ofertę

 

strzykawka_punktor

Szkolenie "Uwolnij Swój Głos"

Czasem głos jest tak zamknięty w ciele jak piękna księżniczka w wieży. Razem przyjdźmy mu z odsieczą! Uwolnij swój głos podczas tego szkolenia!
Pobierz Ofertę