lessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/clients/client37/web95/web/wp-content/themes/theme54046-3/style.less Szkolenia Indywidualne - Mowa - Laboratorium Śpiewu i MowyMowa – Laboratorium Śpiewu i Mowy

Szkolenia Indywidualne

Indywidualny Trening Emisji Głosu W Mowie Metodą TNG

Wybierając tę opcję zajęć masz swojego trenera do wyłącznej dyspozycji przez 45 lub 60 minut.
Wszystko jest kwestią Twojej decyzji. Zajęcia prowadzone są autorską metodą Technika Naturalnego Głosu. Preferujemy regularne spotkania raz lub dwa w tygodniu. Jeśli jednak jesteś z daleka- znajdziemy inne satysfakcjonujące rozwiązanie. Wszystko po to byś, w możliwie krótkim czasie, stał się panem własnego głosu.
Czego możesz się spodziewać? Całej apteki uwag technicznych zgodnych z TNG, interpretacyjnych i stylistycznych. Nakreślenia indywidualnej drogi leczenia- rozwoju, pomocy w doborze tekstów i materiałów do ćwiczeń - Twojej głosowej diety. Całego morza wsparcia!
Głos jest dla Ciebie narzędziem pracy, za jego pośrednictwem wywierasz wpływ na słuchaczy. Ważne by był zdrowy i donośny. Ale to nie wszystko. Podczas zajęć nauczysz się jak go świadomie prowadzić: wznosić i obniżać, stosować wymowne pauzy i inne techniki pozwalające zapanować nad Twoją publicznością bez względu na to jak jest liczna.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz na bezpłatne konsultacje.

Gdy Grozi Ci konkurs/Festiwal/Szkoła Aktorska

Również w tym wypadku możesz liczyć na nasze profesjonalne, kompleksowe wsparcie. Podejmiemy się wszelkich zabiegów na Twoim głosie tak, by nic nie stanęło na przeszkodzie w osiąganiu Twoich celów. Rozćwiczymy i rozmasujemy ten wokalny mięsień! Technikę Naturalnego Głosu zaaplikujemy Ci w pigułce! Nauczymy Cię śpiewać, mówić, interpretować, posługiwać się gestem, władać własnym ciałem. Pomoże Ci w tym nasza wykwalifikowana kadra trenerów- fizjoterapeutów wokalnych. Tylko nie zapominaj, że mięśnie potrzebują czasu by się wzmocnić! Jakbyś trenował do Olimpiady! Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę!

Gdy Straszy Cię Skalpel Chirurga - Rehabilitacja Głosu

Twój guzek na strunie jest jak chwast w ogrodzie. Ucięty skalpelem chirurga niebawem odrośnie. Stanie się tak, ponieważ nie zniszczyłeś jego korzenia- przyczyny, z której powstał. Najczęściej jest nią nieprawidłowa emisja głosu. Zdecyduj się wyrwać intruza z korzeniami zanim zagłuszy Twój piękny głos.
W Laboratorium Śpiewu i Mowy dysponujemy niesłychanie precyzyjnym narzędziem, dzięki któremu trwale i dogłębnie likwidujemy zmiany chorobowe, niedyspozycje i patologie narządu głosowego wynikające z jego nieprawidłowego użytkowania.
Technika Naturalnego Głosu- nasz najbardziej skuteczny laser!
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz na bezpłatne konsultacje.