lessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/clients/client37/web95/web/wp-content/themes/theme54046-3/style.less Bartosz Czajewicz - Mowa - Laboratorium Śpiewu i Mowy

Jak w każdym dobrym szpitalu tak i w naszym – nie może zabraknąć lekarza psychiatry z prawdziwego zdarzenia! Bartek jest mistrzem w bezbolesnych operacjach… ale tylko na otwartym umyśle. Jeśli Twoja głowa jest zamknięta, będzie musiał sięgnąć po bardziej inwazyjne metody. Czego się jednak nie robi dla zdrowia! No nie?
Bartek to psycholog, trener rozwoju osobistego, muzyk. Ukończył psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, 2-letnią Szkołę Pomocy Psychologicznej, „Effective Strategy Execution” na Indian School of Business w Hajdarabadzie oraz szkołę muzyczną w klasie fortepianu.


W Laboratorium Śpiewu i Mowy odpowiada za psychologiczną sferę rozwoju wokalistów (autorski projekt „Pożryj swoją tremę”), czerpiąc nie tylko z wykształcenia psychologicznego, ale również – z doświadczenia na polu muzycznym.
Jako psycholog integruje podejście psychodynamiczne, humanistyczne oraz techniki Neurolingwistycznego Programowania (NLP). Interesuje się naturalnymi metodami samoregulacji (medytacja, relaksacja, synchronizacja półkul mózgowych).
Laboratorium Śpiewu i Mowy JUNIOR prowadzi cykl wykładów pt. „Rodzic Przyjaciel Młodego Artysty”, których celem jest wsparcie merytoryczne rodziców dzieci kształcących się muzycznie i aktywne włączenie ich w ten rozwój.


Podczas Warsztatów Wokalnych TNG akompaniuje wokalistom, grając w zespole muzycznym na perkusjonaliach (congach, bongosach, cajonie, udu, a także rozmaitych grzechotkach i dzwonkach). Sprawuje opiekę artystyczną i menedżerską nad wokalno-instrumentalnym zespołem dziecięcym Orkiestra Młodych Drzeww którym partie wokalne wykonują dzieci, a instrumentalne – zawodowi muzycy.


Jak sam mówi: „Miłość do muzyki jest chorobą przewlekłą i prawdopodobnie śmiertelną”.
Coś nam się wydaje, że umrzemy w ten sposób wszyscy.