Basia jest osobą wiedzącą niemal wszystko o naszej placówce służby głosu. To u niej umówisz wizytę, zapoznasz się z grafikiem zabiegów muzycznych w naszym kalendarzu, uzyskasz informację na temat cennika i możliwości leczenia Twojego głosu. Basia jest naszą rejestracją pacjentów i sekretariatem w jednym. Można zaryzykować stwierdzenie, że w Laboratorium Śpiewu i Mowy – klinicznym szpitalu głosu, ma funkcję położnej...pomoże Ci przyjść na nasz muzyczno – głosowy  świat.

Z wykształcenia jest księgową, która ponad 20 lat pracowała w zawodzie, aż wreszcie postanowiła coś zmienić i przedefiniować swoje miejsce. Rozpoczęła pracę w WK „Anima”, gdzie zdobyła umiejętności menadżera kultury przygotowując, realizując  i promując eventy. Organizowane przez nią koncerty, konkursy, wystawy, przedstawienia teatralne i kabaretowe pozwoliły jej poznać życie artystyczno – kulturalne  „od kuchni”.
Taką właśnie – pozytywnie zakręconą na punkcie kulturalno- oświatowym - poznaliśmy ją my. No I jest z nami!

Poza obowiązkami wynikającymi  z pracy nad konkretnymi  projektami, wykonuje zadania związane z obsługą klienta.  Jest tu dla Was i zawsze służy pomocą. Muzyka była, jest i będzie dla niej ważnym elementem  w życiu. Mimo że nie gra na żadnym instrumencie, nie śpiewa ( chyba, że – jak sama mówi - nikt nie słyszy) to dźwięki działają na nią kojąco i zawsze poprawiają nastrój.  Podróże, dobra książka, a przede wszystkim dobre towarzystwo, to coś co ją nakręca do działania. Mamy zatem nadzieję, że jako wyjątkowo doborowe towarzystwo działamy na nią niezwykle stymulująco!