lessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/clients/client37/web95/web/wp-content/themes/theme54046-3/style.less Grzegorz Sikorski vel. Komar - Mowa - Laboratorium Śpiewu i Mowy

Komar to legenda… Chyba w całym środowisku muzycznym Wrocławia nie ma osoby, która by go nie kojarzyła. Jest to również najbardziej uczynny człowiek jakiego znamy! Nie ma chyba w całym Wrocławiu osoby, której by nie pomógł w jakiś sposób. Przynajmniej my takiej nie znamy! Nie ma również w całym internecie takiej rzeczy, której Grzegorz nie umiałby zrobić super! Przynajmniej my nic o tym nie wiemy! I my to z premedytacją wykorzystujemy!

Nasz, piastujący funkcję technika – laboranta Komar, w Laboratorium Śpiewu i Mowy zajmuje się – co jasne – sprawami technicznymi. Nagłaśnia wewnętrzne koncerty, nagrywa, udostępnia podopiecznym swoją bogatą bazę podkładów muzycznych. Dodatkowo akompaniuje im na gitarze podczas koncertów na żywo.

Jednak przede wszystkim, Grzegorz Sikorski to fantastyczny wokalista obdarzony wyjątkowym, magnetycznym głosem. W 2012 roku powierzył zdrowie swojego cennego gardła Laboratorium Śpiewu i Mowy, pozostając od tego czasu pod stałą opieką Radka Kota. Jest wielokrotnym uczestnikiem  Warsztatów Wokalnych TNG. Na swoim koncie ma udziały w muzycznych show telewizyjnych m.in. Szansa na sukces, Voice of Poland, Must be the Music oraz główną wygraną w konkursie  Fresh Talent i inne. Na co dzień koncertuje i prowadzi karaoke.
Dla nas Grzegorz to… no…Komar…po prostu!