lessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/clients/client37/web95/web/wp-content/themes/theme54046-3/style.less Magdalena Kot - Mowa - Laboratorium Śpiewu i Mowy

Właściciel naszej placówki. Trener emisji głosu i sztuki wystąpień publicznych, logopeda medialny, wykładowca akademicki. Zasiada w jury prestiżowych festiwali i konkursów wokalnych.

W pracy ze swoimi podopiecznymi potrafi zdziałać prawdziwe cuda- zdrowieją głosowo szybko i bez konieczności stosowania bolesnych zabiegów. Czasem aż trudno powiedzieć: szamanka to, czy lekarka? Magda ma ponadto niesłychany dar przekazywania tajników TNG. Przy pomocy sobie tylko znanych metod, dotrze do każdego, bez wyjątku.
Przygodę ze sceną rozpoczęła już jako dziecko, występując w większości krajów Europy jako solistka Zespołu Pieśni i Tańca Wałbrzych. To, co początkowo miało być tylko pasją, wkrótce przerodziło się w ukochaną profesję. Magda ukończyła Wydział Wokalno- Aktorski Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu i zadebiutowała na deskach Opery Dolnośląskiej - teatru, z którym związała się na kolejne lata. Wraz z jego zespołem występowała w Niemczech, Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii śpiewając w najsłynniejszych salach koncertowych oraz na macierzystej- wrocławskiej scenie.

Równocześnie kształcąc stale własny głos, obserwując go i eksperymentując z nim tworzyli wraz z mężem- Radkiem Kotem, podwaliny pod Technikę Naturalnego Głosu- autorską metodę, która jest dziś fundamentem Laboratorium Śpiewu i Mowy. W oparciu o nią, od wielu lat, leczy problemy głosowe zarówno wokalistów jak i mówców. Prowadzi specjalistyczne szkolenia z emisji głosu i sztuki wystąpień publicznych dla nauczycieli, wykładowców, coachów, kadry menedżerskiej, polityków itp. Rehabilituje głosy i koryguje wady wymowy pod kątem szeroko pojętych występów w mediach (logopedia medialna).