lessphp fatal error: load error: failed to find /var/www/clients/client37/web95/web/wp-content/themes/theme54046-3/style.less Natalia Pancewicz - Mowa - Laboratorium Śpiewu i Mowy

Zabiegi i kuracje dodające głosu sił to Natalii specjalność! Przygotowuje swoje mikstury i zastrzyki z Techniki Naturalnego Głosu i z lubością aplikuje je swoim podopiecznym. Jednak nic na siłę! Zanim wytoczy naprawdę poważne działa lecznicze, potraktuje Cię łagodnymi środkami rewitalizującymi gardło! Wszak w aptece Techniki Naturalnego Głosu, jak w sklepie zielarskim, znajdziesz zarówno panacea delikatne – do przewlekłego stosowania, jak i bardzo silnie działające medykamenty do szybkiego rozprawienia się z opornymi bakteriami głosowymi. Z nich wszystkich ze znawstwem korzysta Natalia – nasza dyżurna zielarka.

Natalia jest wokalistką, klarnecistką i animatorką społeczno-kulturową. W wieku 8 lat zadebiutowała w partii dziecięcej na deskach Opery Bałtyckiej w „Carmen” G.Bizeta. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie fortepianu i II stopnia w klasie klarnetu. W 2008 stworzyła i przeprowadziła autorskie warsztaty wokalne dla młodzieży w ramach wolontariatu studenckiego „Projektor”. W 2016 roku wymyśliła, wyreżyserowała i występowała na koncercie „Wolność jest w nas” w Teatrze Polskim we Wrocławiu, a od 2017 roku współtworzy projekt „Babskie Granie”, którego pierwsza edycja odbyła się w Imparcie, gdzie również była jedną z występujących artystek, a druga w Teatrze Capitol. Od ponad 20 lat związana ze środowiskiem chóralnym, z którym występowała m.in w Polsce, Austrii, Niemczech, Francji, Grecji, Ukrainie i na Litwie. Na stałe występuje we wrocławskim Chórze Kameralnym Piu Mosso, którego była także wieloletnią prezeską.

Od 2015 roku związana z Laboratorium Śpiewu i Mowy jako podopieczna i wielokrotna uczestniczka Warsztatów Wokalnych TNG. Jej mentorką wokalną jest dr Agnieszka Maciejewska. Od 2018 pracuje w Laboratorium jako trenerka wokalna metodą Technika Naturalnego Głosu, prowadząc zajęcia indywidualne dla dorosłych, oraz warsztaty dla dzieci i młodzieży: „Dzieciaki na Scenę”, „Way to Young Stars Camp”, a także jako koordynatorka projektów i specjalistka od social media.